Atsiliepimai apie šokio užsiėmimą

Pirmadienis, vasario 22nd, 2010 | Author:

Kviečiu dalyvavusius pasidalinti savo patirtimi ir išgyvenimais su kitais ir taip dar labiau išskleisti puokštę individualių suvokimų apie tai, kas vyksta užsiėmimų metu ir jų pasekoje.

Galite komentuoti patys po šiuo įrašu arba siųskite savo komentarus i mano el.paštą sokis.fire@gmail.com ir aš juos patalpinsiu.

Keli komentarai:

„Ramybė… Visiškas atsipalaidaimas… Ir viskas, visas gyvenimas su visomis problemomis, darbais ir baimėmis rodosi toks paprastas, harmoningas ir lengvas – štai tokie jausmai kilo jau pirmajame šokio – judesio terapijos užsiėmime. Pats nuostabiausias dalykas, kurį čia patyriau – tai taika su savimi. O po to prasideda grandinės reakcija – keičiasi požiūris, reagavimas į netikėtumus, ir, rodos, aplinka pradeda keistis kartu su tavimi, ir atrodo, kad į savo gyvenimą imi „pritraukti“ tik teigiamus dalykus. Štai kokių nepaprastų rezultatų duoda toks paprastas veiksmas – judesys, ir mintys, švelniai, bet ryžtingai vedamos profesionalios psichologės“

Dovilė Vinkevičiūtė

„Nesitikejau, kad is paziuros paprastas metodas – sokis – gali spresti giluminius procesus. Paaiskejo, kad kiekvienas sokanciojo pasirinktas judesys ir jo intensyvumas turi prasme – atspindi konkretaus zmogaus vidaus procesus. 
Gintare – ne pagal amziu ismintingas zmogus. Jos izvalgu bei lankstumo koreguojant sokio terapijos eiga pagal grupes judesiu tendencijas deka tie vidaus procesai sprendziasi gana greitai“

Jurgita

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Eiti prie įrankių juostos