apie mane

 

train-2663056_1920OOO, kaip netikėta, kad stabtelėjai mane aplankyti! Kogero jau pastebėjai, kad stiliukas ir rašymo būdas kvepia seniena. Tu visiškai teisi/us! Šokis niekur nedingo iš mano gyvenimo, aš ir toliau juo dalinuosi vienoje kitoje grupėje, bet daug rečiau.

Užsuk aplankyti manęs naujuose namuose:

www.gintarepi.com

 

Šokio – judesio terapija mano kelyje

Esu Gintarė Pupinytė, VDU baigiau psichologijos studijas, tuo pačiu metu gilinausi į įvairias terapijas. Viena iš nuostabiausių terapijų – šokio-judesio terapija man atvėrė akis dar prieš daugiau nei 3 metus. Tai puikus instrumentas ne tik paprastai ir lengvai atskleisti vidinius blokus, problemas, bet taip pat daug lengviau jas išgyventi per judesį ir jas palikus, keliauti į priekį. Būtent mumyse uždaryti slegiantys išgyvenimai, jausmai, sukelia tokias emocijas kaip pyktį, nepasitikėjimą ir veikdami pasamonėje įtakoja net ir mažiausius mūsų apsisprendimus,situacijas, santykius. Nemanau, kad tik šokio-judesio terapijos pagalba galima išsilaisvinti iš to, kas mus slegia, išspręsti visas problemas  ir leistis į laisvą, džiugią ateitį. To iš esmės mokoma įvairiausiais būdais, tačiau manau, kad šokis yra taip elementaru, instinktyvu, kad tai atveria plačias galimybes gydyti emocinę, socialinę, psichologinę bei fizinę sferą bei jas sujungus sugrįžti į žmogaus prigimtį – sveiką, laimingą, vientisą asmenybę.

Mokymai

Biodanzos mokiausi Vokietijoje pas Cristina Arrieta, kuri įkūrė biodanza mokyklą Hamburge.

Autentiško judesio mokiausi Slovakijoje, pas Štěpán Smolík.

Lietuvoje šokio – judesio terapijos žinias ir įžvalgas gilinau Girshon kursuose „Integruota šokio judesio psichologija ir psichoterapija“, bei Ramunės Truncės užsiėmimuose.

5 ritmų mokiausi pas Tomą Schulzą.

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Eiti prie įrankių juostos